
SunTek Top Coated (США) - двошарова поліуретанова плівка, застосовується для захисту кузова автомобіля від сколів, подряпин, інших пошкоджень ЛКП. Товщина плівки - 203 мкр, що перевищує товщину самого толстого автовинила (100 мкр) у два рази.
Плівка має глянсову поверхню, що повторює блиск рідного лакофарбового покриття автомобіля. Після установки антигравійна плівка SunTek Top Coated на автомобілі не помітна, при цьому вона повністю пропускає ультрафіолет, що гарантує рівномірне вигоряння кузова.
Захисна плівка SunTek Top Coated має верхній захисний шар, завдяки яким її можна наносити на автомобіль будь-якого кольору.
Плівка SunTek дуже еластична, проста в установці, але вимагає ретельного вигрівання по краях, щоб уникнути в подальшому відклеювання.
Встановлюється один раз на весь термін служби автомобіля, має довічну гарантію виробника.
Ширина 61 см в основному використовується для порізки плівки на викрійки під окремі деталі автомобіля.
Установка: на "мокру" з використанням мильного розчину і спирту.
Термін служби: весь термін експлуатації автомобіля.
Гарантії: довічна гарантія від пожовтіння, розтріскування, розшарування.
Доступна ширина: 30 см, 61 см, 122 см, 152 див.



